Obytná dodávka je pro víkend na rybách ideální

Absolutní klid a ticho, jen splávek na hladině občas vytvoří drobná kola. Napětí při čekání na úlovek je zároveň i způsob, jak si odpočinout od běžných starostí. Na rybách ale chceme mít i své pohodlí, o což se postará obytná dodávka.

Sednout si k vodě na dvě, tři hodinky po práci má samozřejmě také své kouzlo, ale vyrazit na neznámá místa a zkusit své štěstí i znalosti už vyžaduje přeci jen více času. Odjet na víkend na ryby obytnou dodávkou nám dá jistotu zázemí i v případě, že se nevydaří počasí a místo skvělého zážitku se domů vrátíme s rýmou. Nejen možnost schovat se před deštěm a chladem je ale důvod, proč si obytnou dodávku půjčit a užít si třeba prodloužený víkend na rybách. Tam, kde to známe, už máme přeci jen svá místa, ale láká nás i poznávat místa jiná a třeba se i učit chytat v jiném typu vody, než jsme zvyklí. Můžeme si postavit stan u řeky či rybníka, ale přeci jen výkyvy počasí a chladné večery nemusí vyhovovat každému, o letních bouřkách a lijácích ani nemluvě. Rozmary počasí můžete v dodávce přežít v naprostém suchu a pohodlí, protože se v ní můžete pohodlně natáhnout a odpočinout si, než se déšť přežene. V noci vás pak nemusí trápit zima ani vlhko, v obytné dodávce jste v suchu, stačí zavřít dveře.

Skloubit vášeň pro přírodu a rybaření s pohodlím a komfortem vám obytná dodávka umožní dokonale. Nejen na spaní a odpočinek, ale i pro pohodlnou úpravu a přípravu úlovků. Kromě spacího prostoru je obytná dodávka Renault Trafic Camping vybavena i vestavěnou, plně funkční kuchyňkou. Ta ulehčí zpracování ulovených ryb i přípravu horkého čaje, kávy nebo teplého jídla a samozřejmě si můžete uvařit i čerstvý úlovek. Výhodou je i velké množství úložných prostor, kam se vejde vše potřebné.

S obytnou dodávkou můžete vyrazit sami, ve dvou nebo s rodinou a procestovat místa, kam jste se vždy chtěli podívat. Komfortní zázemí budete mít stále s sebou, ať pojedete kamkoli.