Obytná dodávka: tak trochu jiná kancelář

Pracovat na čerstvém vzduchu, s výhledem, který je každý den jiný a mít při práci pohodu a klid?Vyzkoušet si kancelář tak trochu jinak můžete s obytnou dodávkou.

V posledních měsících se mnoho z nás ze zázemí kanceláří a podniků přesunulo na home office. Dříve krásný sen, dělat z domova, se ale často změnil spíše na noční můru. Na práci nemáme klid, stále nás někdo nebo něco vyrušuje, protože i zbytek rodiny je doma. S nejvyšším nasazením tak zajistíme běžný provoz, pokud ale potřebujeme opravdu klid a možnost soustředit se, je lepší najít jiné místo než domov. To však může být problém, protože možnosti ubytování v hotelech nebo pensionech jsou omezené a sdílené kanceláře nejsou pro každého. Toužíme tak utéct někam na samotu, kde nás nikdo nebude rušit, nic po nás chtít a na svou práci se  budeme moci plně soustředit. Jednou z možností je si na pár dní pronajmout obytnou dodávku a odjet kamkoli se nám zachce a mít tak čas věnovat se jen sobě a své práci.

Na nepohodlí zapomeňte, obytné dodávky nabízí dostatečný komfort na spaní, úložný prostor pro všechny drobnosti i oblečení i vestavěnou a plně funkční kuchyňku. Nikdo vás nediriguje a svůj rozvrh a časový harmonogram si řídíte pouze sami. Vůz zaparkujte tam, kde se vám zrovna líbí, s výběrem místa mohou pomoci i chytré aplikace. Vyřešit musíte jen připojení k internetu, buď si vozit svůj přenosný nebo najít zázemí v blízkosti veřejných sítí. Samozřejmě mnohem příjemněji se pracuje venku, když je krásné počasí, ale i v dešti se nemusíte ničeho bát. Jednoduše zavřete dveře u obytné dodávky, pohodlně se natáhnete a můžete pokračovat v práci. Výhodou je, že si sami zvolíte, zda chcete být od lidí úplně stranou nebo naopak potřebujete určitý ruch pro lepší soustředění. A když se vám někde nebude líbit, jen sednete za volant a popojedete tam, kde vám bude lépe. Stejně tak můžete vyrazit na ryby a práci si vzít s sebou, obytná auta totiž můžete zamknout a vše uvnitř je, na rozdíl od stanu, v bezpečí.

Možná to zní jako dobrodružství ale sami si můžete zkusit, kolik práce lze zvládnout, když vás nikdo neruší a máte naprostý klid. Zůstane potom i čas na koníčky a odpočinek.