Toužíte po dobrodružné rodinné dovolené? Vyrazte s obytnou dodávkou!

Shodnout se celá rodina na tom, jak trávit dovolenou, je většinou pěkně složité. Děti mají jiné představy než dospělí, a i ti se jen málokdy shodnou na tom, kam jet a co tam dělat. Skvělým řešením může být obytný vůz.

Být po celou dobu dovolené na jednom místě někomu vyhovuje a jiný by zase spíše cestoval a každý den spal jinde. Jenže v tom nám často brání požadavek pro komfortní spaní a zázemí i při ošklivém počasí. Přeci jen v kempu pod stanem, když už třetí den prší, je to už k nevydržení a důvodem k předčasnému ukončení dovolené. Dovolená s obytnou dodávkou je kompromisem pro každý požadavek. Nabídne vám zázemí na noc i den, prostor pro uložení všech věcí, které potřebujete, a obrovskou svobodu v tom, kam pojedete a jak dlouho tam budete. Našli jste místo, kde se líbí dětem a mají tam skvělé vyžití? Zůstaňte o pár dní déle, než jste zamýšleli. A naopak, když se vám někde nebude líbit a dané místo nesplní vaše představy, jednoduše nasednete do obytné dodávky a odjedete jinam.

Za týden tak můžete prozkoumat všechny zajímavosti v okolí nebo se vydat na druhý konec republiky či do zahraničí. Jeden den u vody, druhý den v horách, třetí u vyhlášených rybářských lokalit nebo kdekoliv budete chtít. V obytné dodávce je k dispozici vestavěná a plně funkční kuchyňka a pohodlně se do ní sbalíte celá rodina i s malým stanem pro děti na spaní. Protože ty stále považují spaní pod širákem nebo ve stanu za velké dobrodružství zatímco dospělí dají přednost pohodlnému spaní v dodávce. Na tu nemusíte dlouhé roky šetřit, půjčovna obytných vozů vám pomůže s výběrem toho nejlepšího auta pro vaši dovolenou.

Svou dovolenou tak můžete naplánovat s ohledem na potřeby a přání všech členů rodiny, podívat se po přírodních i historických památkách a vyzkoušet si krásy dobrodružného života.