Jak si udělat hromadný výlet s obytnou dodávku

Pokud v letošním roce plánujete nějaký větší výlet či dovolenou s rodinnými příslušníky, potažmo třeba přáteli, nemusíte se spoléhat jen na veřejnou dopravu. Chcete-li jet pospolu, netísnit se na cestách v malém autě a nespat někde po drahých penzionech a hotelech, dá se vše vyřešit velmi jednoduše. Stačí si pronajmout obytnou dodávku.

Proč zvolit zrovna obytnou dodávku?

Obytný vůz je ideální na delší výlety a dovolenou, během níž chcete spát někde v blízkosti přírody, v kempu apod., být zkrátka nezávislí. Moderní obytné dodávky dokážou pojmout 6 a více osob, přičemž v noci poslouží ke spaní, přes den pak v nich lze snadno udělat jídlo, odpočívat a zabavit se spolu s ostatními cestujícími. Poskytují dobrý komfort.

 

Kde se dá obytný vůz objednat?

Většina z vás samozřejmě obytnou dodávku nevlastní. Naštěstí se tato vozidla dají už poměrně lehce pronajmout. Posloužit k tomu může kupříkladu portál autemsvetem.cz, který funguje jako moderní půjčovna aut. Stačí si zvolit termín cesty a vybrat si z dostupné nabídky vozidel. Poté už jen potvrdíte rezervaci a zvolíte způsob platby, zároveň si zajistíte místo předání vozu a také jeho následné vrácení ve stejném stavu, v jakém vám byl zapůjčen.

Zmíněný web funguje nejen jako autopůjčovna, jež kromě klasických aut poskytuje právě i obytné dodávky. Přináší rovněž zajímavé tipy na cesty, takže se můžete inspirovat a naplánovat si trasu do posledního detailu. Provozovatel webu vám dokonce v případě zájmu sestaví itinerář, připraví jídlo na cesty atd.

Výlet s obytnou dodávkou přináší spoustu zážitků, o něž byste při cestování vlastním autem či veřejnou hromadnou dopravu byli zcela jistě ochuzeni. Prostorný obytný vůz navíc pojme klidně početnější rodinu, jež by jinak musela cestovat dvěma či třemi vozidly.