Nový, nebo si půjčit?

Na dovolenou se mimo zapřisáhlých workoholiků těšívá snad každý. Ne všichni však mají rádi klasiku ve formě povalování se na chorvatských plážích. Existuje nemalá skupinka lidí, kteří během dovolených raději objevují. Toto je možné realizovat vlakem, či dokonce stopem, nicméně méně dobrodružné povahy mohou k tomuto účelu využít obytný vůz.

Přečíst

Pronájem obytného vozu nikdy nebyl snazší

V posledních dvou letech se v době koronavirové krize rozmohlo cestování po České republice víc než kdy dříve. Není divu, Česko je krásná zem. Mnoho lidí se potýkalo s obavou cestovat veřejnou dopravou, stejně tak se snažili vyhýbat se veřejným ubytovnám a hotelům, restaurace byly zavřené. Jenže jak si užít krásnou dovolenou nebo třeba prodloužený víkend?

Přečíst

S obytnou dodávkou se dostanete na dobrodružnou rodinnou dovolenou

Jste s partnerem milovníci cestování, rádi jste v pohybu a netrávíte čas týden na jednom místě, nevadí vám řízení a chcete být páni svého času od rána do večera? Tak to vám přijde určitě vhod půjčovna obytných dodávek, která vám nabídne spolehlivé, kvalitní a dostatečně velké vozidlo, které uveze vše, co budete potřebovat kamkoli budete chtít.

Přečíst

Jak si udělat hromadný výlet s obytnou dodávku

Pokud v letošním roce plánujete nějaký větší výlet či dovolenou s rodinnými příslušníky, potažmo třeba přáteli, nemusíte se spoléhat jen na veřejnou dopravu. Chcete-li jet pospolu, netísnit se na cestách v malém autě a nespat někde po drahých penzionech a hotelech, dá se vše vyřešit velmi jednoduše.

Přečíst

Máte dotazy k našim dodávkám? Jsme NON-STOP 24x7 !

Jsme připraveni vám kdykoliv odpovědět na vaše dotazy.