Vydejte se na dovolenou s obytnou dodávkou a užijte si ji podle svého gusta

Je vás doma víc, a chtěli byste si splnit sen o společné dovolené? Ať už plánujete dovolenou teď na přelomu podzimu a zimy, anebo si už teď těšíte a v duchu připravujte na dovolenou letní, ideální volbou může být oslovení půjčovny obytných dodávek, která vám poskytne kvalitní a spolehlivý vůz.

Zabalíte vše, co potřebujete

I když máte malé děti a na dovolenou si chcete vzít složenou cestovní postýlku, spoustu hraček, odrážedlo, pro sebe sportovní vybavení, pro muže vybavení na ryby, obytná dodávka pojme vše. Konečně nebudete muset řešit dilema, zda necháte doma to, nebo tamto, protože střešní box už je plný a do kufru potřebujete dát zavazadla, jež chcete mít během delší cesty k ruce. Pokud by se vám zdálo, že vám místo „pochybí“, dá se za příplatek půjčit i mnohé praktické vybavení, jako třeba nosič na 2 nebo 4 kola, ale také přistýlka pro dítě, přenosná televize, předstan, camping nábytek…

I když nemáte doma pro cestování v obytné dodávce téměř nic, vše si můžete najednou vypůjčit a vyrazit. Je jen potřeba myslet na rezervaci s dostatečným předstihem, aby se vám nestalo, že campervan, který se vám líbí, anebo příslušenství pro komfortnější dovolenou, budou vypůjčené.

 

Na kolik vás vypůjčení vozu přijde

Obytné dodávky se půjčují za cenu přijatelnou pro každého našince. Záleží na době, kdy chcete vyrazit. Od dubna do října je to cena 1 890 Kč na den, od května do konce září cena 2 090 Kč za den. Ke každé rezervaci obytné dodávky je účtován jednorázový poplatek k nutnému doplňku – plynová kartuše (2 ks) 230 Kč/ks.

Dovolená s obytnou dodávkou se vám bude jistě líbit. Půjčovna obytných dodávek vám půjčí campervan s výbavou dle aktuální roční doby. Ať už chcete vyrazit teď v létě, nebo v zimě, máte se na co těšit.