Pronájem obytného vozu nikdy nebyl snazší

V posledních dvou letech se v době koronavirové krize rozmohlo cestování po České republice víc než kdy dříve. Není divu, Česko je krásná zem. Mnoho lidí se potýkalo s obavou cestovat veřejnou dopravou, stejně tak se snažili vyhýbat se veřejným ubytovnám a hotelům, restaurace byly zavřené. Jenže jak si užít krásnou dovolenou nebo třeba prodloužený víkend? Pronajměte si obytný vůz!

Výhody obytného vozu

Pokud se rozhodnete pro výlet v obytňáku, jediné, co bude potřeba, je načepovat benzín, nakoupit potraviny a nápoje, sbalit se a vyjet na předem naplánovanou cestu. Se vším ostatním si poradí campervan. Poskytne přístřešek až 5 lidem, stejně tak jejich potřebnému vybavení. Úložné prostory naleznete v podlaze, nemusíte se tedy bát nepořádku. Obytná dodávka obsahuje kuchyň, koupelnu, obytný prostor a ložnici. Usínat se vám bude jako v bavlnce. Matrace jsou vícezónové ze studené pěny.

Kde můžete obytnou dodávku pronajmout?

Většina z nás obytňák nevlastní, přece jen jeho hodnota sahá mnohdy do několikatisícových částek, navíc jej plánujete využít jednorázově. V nabídce obytnevozy.info najdete auta, ze kterých si určitě vyberete jedno, které vám poskytne dobrý dopravní prostředek v cestě za dobrodružstvím. Na stránkách stačí zjistit parametry jednotlivých obytňáků a vybrat takový, který vám bude nejvíce vyhovovat. V rezervačním kalendáři zvolte požadovaný termín pronájmu vozu. Pokud budete mít zájem o extra vybavení, jako například předstan, campinogvý nábytek nebo třeba přistýlku, vepište tyto informace do objednávky.

Obytné vozy jsou pohodlné, určené na kratší nebo delší cesty. Minimální doba pronájmu jsou tři dny. Vozy jsou pravidelně servisovány, dezinfikovány a dodávány v co nejlepší kvalitě tak, abyste si mohli váš pobyt nerušeně užít.