S obytnou dodávkou se dostanete na dobrodružnou rodinnou dovolenou

Jste s partnerem milovníci cestování, rádi jste v pohybu a netrávíte čas týden na jednom místě, nevadí vám řízení a chcete být páni svého času od rána do večera? Tak to vám přijde určitě vhod půjčovna obytných dodávek, která vám nabídne spolehlivé, kvalitní a dostatečně velké vozidlo, které uveze vše, co budete potřebovat kamkoli budete chtít.

 

Vydejte se do autopůjčovny

Jestliže si chcete půjčit obytnou dodávku, zvolte zkušenou a spolehlivou autopůjčovnu. Jednu takovou najdete na webových stránkách obytnevozy.info. Všem zájemcům poskytne na domluvený čas k pronájmu obytné vozy, MPV, osobní dodávky a obytné dodávky, které jsou ideální na rodinnou dovolenou, ale vítají je i rybáři nebo sportovci.

Pronajmout si můžete obytné dodávky Renault Trafic III Camping od 1890 Kč za den. Vejde se do ní až 6 osob, takže můžete jet na zimní či letní dovolenou s celou rodinou nebo partou přátel.

 

Pronajměte si i dodatkovou výbavu

Obytná dodávka může mít spoustu vybavení, které vám velmi zpříjemní nejen. Vůbec nevadí, že doma nemáte např. campingový nábytek nebo nosič na kola. Spolu s obytnou dodávkou si dodatkovou výbavu zamluvíte. K ní patří např. horská kola, nosiče kol pro 2 až 4 kola, praktický a užitečný předstan, okenní úložný prostor na oblečení, přenosná televize, plynová kartuše, která je účtována ke každé rezervaci obytné dodávky v počtu 2 ks, protože jde o nutný doplněk.

Objednat si můžete i hotové jídlo na cesty, takže se nebudete muset starat o vaření a nakupování surovin. Všechno hotové jídlo je 100 % přírodní, bez chemických přísad, ideální na obtížné cesty nebo k rybaření, a stačí jej jen ohřát.

Ať už bude vaše dovolená s obytnou dodávkou dvoutýdenní záležitostí, nebo si ji budete užívat během prodlouženého víkendu, čekají vás nezapomenutelné zážitky.